logo1_black

PROSTORY K PRONÁJMU

Potřebujete upořádat větší či menší oslavu, schůzi, školení nebo nedělní oběd s rodinou? Zajistíme Vám prostory i catering!

Salónek

Salónek má kapacitu 25 osob. Zrealizujeme Vám zde snídani pro svatebčany, slavnostní oběd ku příležitosti křtu miminka, malou rodinnou oslavu, připravíme nedělní oběd, nabídneme Vám prostor pro schůzi či školení. Možnost využití je pestrá. Zajistíme veškeré občerstvení.

sál s přísálím

 Sál s přísálím má celkovou kapacitu 150 míst. Je vybaven barem s výčepem, šatnou a přísálím. Využití vhodné pro jakoukoli společenskou nebo slavnostní událost. Prostor nabízí možnost pro školení, je zde k dispozici stěna pro projekci. Sál s přísálím rozděluje klenba, která lze oddělit závěsy.  

vinárna u baly

Vinárna U Baly se nachází ve sklepních prostorách hostince. Má svůj vlastní vstup z veřejného parkoviště v centru obce. Je také průchozí do sálu v přízemí. Vinárna nabízí úplné soukromí pro hosty s vlastním vstupem a sociálním zařízením. Kapacita je pro 40 osob.

POKOJE PRO NOCLEH

Pro ověření kapacity a dostupnosti ubytování prosím volejte na číslo +420 776 595 953 nebo použijte kontaktní formulář níže.